Магістерські програми

На кафедрі здійснюється підготовка фахівців освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 051 «Економіка» (освітня програма «Економічна кібернетика») 
 
Магістерська програма «Економічна кібернетика»
Керівник – професор Скрипник А.В.
 
 
Магістерська програма спрямована на вивчення принципів раціонального природокористування, які базуються на сучасних підходах до моделювання розвитку сільських територій. Основою магістерської програми є поглиблене вивчення оптимізаційних методів з використанням цільових функцій, які не обмежено прибутком аграрних підприємств, а враховують екологічну та соціальну сторони розвитку сільських територій. Надзвичайно важливо розвинути аналітичне та алгоритмічне мислення для побудови та використання математичних моделей та вирішення реальних питань розвитку українського аграрного сектору. Крім оптимізаційних методів значна увага приділяється статистичним методам обробки значних обсягів інформації, що необхідно для оцінки реальних показників розвитку аграрного виробництва та стану зовнішнього середовища. 
Оцінка ризиків – це напрям у бізнесі та управлінні, суть якого полягає у виявленні та запобіганні можливих негативних результатів в межах організації. Магістерська програма «Оцінка ризиків в сільському господарстві» забезпечує всебічний розвиток розуміння управління в масштабах всього підприємства для всіх передбачуваних загроз. Наші випускники добре підготовлені до вирішення організаційних проблем, пов'язаних з: оцінкою ризиків, реагування, управління та моніторингу, дотримання нормативних вимог і антикризового управління.  
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook