Жіночий клуб «Аріадна»

Клуб ділової жінки Ірпінського економічного коледжу «Аріадна»
 
Все, що дає, іскристе, променисте,
Мов медоносний сік, збираємо для вас.
Не Лев, а Діва наш відвічний знак,
Не гнів, а ніжність – наша вічна сила.
Олена Теліга
 
Нитка Аріадни – нитка порятунку. Як героїня давньогрецької міфології – донька крітського царя Міноса Аріадна – врятувала коханого Тесея, вивівши його з лабіринту, так і члени клубу ділової жінки «Аріадна» Ірпінського економічного коледжу вбачають своє покликання в тому, щоб ніколи не втрачати можливості зробити добро, надавати допомогу тим, хто її потребує, збагачуватись і збагачувати інших духовно й інтелектуально.
                Клуб був створений з ініціативи адміністрації та профспілкового комітету навчального закладу у вересні 2005 року. Пріоритетними напрямами його діяльності є просвітницька діяльність, ґендерна освіта, благодійність, збереження духовних цінностей і здоров’я, організація дозвілля і культурного відпочинку.
                Форми роботи клубу ділової жінки різноманітні: екскурсії, конференції, виставки-конкурси, колективний перегляд і обговорення кінофільмів, театральних вистав і концертів, зустрічі з видатними діячами культури і мистецтва, круглі столи, благодійні акції й екологічні десанти.
                Члени жіночого клубу «Аріадна» - організатори й наставники студентської молоді – залучають юнаків і дівчат до підготовки і проведення заходів, у яких беруть безпосередню участь викладачки й співробітниці коледжу:
-          концерт художньої самодіяльності «Вітаємо юнь з Міжнародним днем студентів!»;
-          літературні вечори-зустрічі з Миколою Луківим, Анатолієм Паламаренком, Оксаною Забужко, Леонідом Закордонцем;
-          родинні свята «Тепло отчого дому» (за участю Ганни Опанасенко-Сумської, Наталії Сумської, Дарини Сумської) і «Земля, осяяна любов’ю» (за участю поетеси Ганни Саблук і академіка, Героя України Петра Трохимовича Саблука);
-          виставки-конкурси великодніх композицій «Обереги духовності українського народу», «Збережи ялинку»;
-          конференції «Корифеї української драматургії і театру», «Жінки – видатні математики» та ін.
Значна увага приділяється пропаганді здорового способу життя, протидії появі шкідливих звичок, інфекційних захворювань, торгівлі людьми.
Сім’я – це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави. Моральний клімат в родині, здоров’я і доля дітей в значній мірі залежать від жінки. Члени клубу «Аріадна» намагаються втілювати в життя цю святу місію жінки.Наше кредо: «Ніколи не втрачати можливість зробити добро: задоволення, яке відчуваєш після цього, приємніше, піднесеніше за все інше».
Ми вдячні  жінкам-освітянкам Національного університету біоресурсів і природокористування України – клубу «Гармонія», творча співпраця з яким надихнула нас на визначення свого місця й ролі в родині, колективі, суспільстві.
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook