Жіночий клуб «Орхідея»

                                                                                                                  

 
Жінці потрібна казка,
                                 Гарні, п’янкі слова,
Жінці потрібна ласка
І кожен день дива.
Жінці потрібен погляд
Так, щоб аж наскрізь пік,
Жінці потрібен поряд
Сильний її чоловік.

Степан Галябарда

 
Жінка була і залишається однією з найбільших загадок світу і природи. Зараз уже ні для кого не є таємницею, що в первісні часи на землі панував матріархат. Жінки по праву займали чільні місця в роду, адже їм дана найвища влада — влада дарувати життя, продовжувати рід.
Ми приходимо у цей світ завдяки Жінці, і все найсвітліше, що є у нашому житті, пов’язане з нею. Жіночі посмішки, слова підтримки і допомоги, дотик теплої долоні до щоки допомагають чоловікам боротися і перемагати. Без жінок усі багатства світу нічого не варті – стверджують чоловіки.
У нашому коледжі за рекомендацією доцента кафедри культурології НУБіП України, голови жіночого клубу „Гармонія” Тетяни Федорівни Мельничук вже три роки працює жіночий клуб „Орхідея”.
Орхідея як витвір мистецтва зачаровує нас своєю красою. Ніжний аромат квітки п’янить голову кожному, хто її побачить. Це квітка, яку називають аристократом серед рослин. Орхідея — цілителька. Вважають, що вона може очистити і оздоровити будь-який організм. Вона є настільки ніжною і тендітною, одночасно стійкою і витривалою як кожна жінка. Тому жіноцтво коледжу вирішило назвати свій клуб Орхідея
Основними завданнями клубу є:
-  Розширення кругозору викладачів через відвідування історичних пам’яток України;
- Зустрічі з цікавими людьми;
-  Активний відпочинок колективу жінок коледжу, самоствердження особистості;
- Пропаганда здорового способу життя викладачів, як приклад для наслідування студентською молоддю;
 -  Підняття значущості жінки в суспільстві, в коледжі зокрема.
Розпочав свою роботу жіночий клуб „Орхідея” із створення в нашому коледжі сімейного гніздечка - куточка духовності (травень 2008 року), освячення якого здійснив священик церкви Святої Покрови м. Заліщики отець Іван Сендзюк.
Жіноцтво коледжу прагне урізноманітнити життя викладачів та працівників, сприяти створенню доброзичливого морально-психологічного клімату в колективі. Члени клубу „Орхідея” є активними учасниками народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю „Хлібодари”, без якого не проходить жодне свято як у коледжі, так і в регіоні.
Астрологи сьогодні свідчать, що Земля вступає в еру Великої жіночності. Жінка повинна сама піднятися духовно, щоб повести за собою. Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина ... Саме вона має завжди і в усьому подавати приклад моральності, добра, вірності, терпіння, любові.
Галина Глова, голова жіночого клубу„Орхідея”
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook