Жіночий клуб «Боярчанка»

«Якщо у нас є сили, є потенціал і є сміливість, то все вдасться!»
                                                                                                       Наталія Нетовкіна.
 
Клуб ділової жінки «Боярчанка» створений у 2008 році за ініціативи Тетяни Мельничук, доцента кафедри культурології НУБіП України, керівника клубу ділової жінки «Гармонія». «Боярчанка» об’єднує жінок Боярського коледжу екології і природних ресурсів, які займають активну громадську позицію, цікавляться історією, культурою, духовною спадщиною нашого народу.
"Гріх, якщо жінка виглядає менш вродливою, ніж могла б бути" - вважав письменник Сервантес. Жінка несе в цей світ гармонію, красу, натхнення, сексуальність. У наше метушливе століття великих швидкостей їй необхідно нести на своїх крихких плечах тяжкість повсякденних турбот. Усе її життя складається не лише з турботи про сімейне вогнище, але і з кар'єрного росту і постійного руху. При цьому жінка не повинна забувати про власну привабливість, елегантність, їй необхідно бути стильною. Саме такі критерії ми вважаємо визначальними в діяльності клубу.
Тому пропагуємо здоровий і активний спосіб життя, в центрі якого стоїть Жінка-Мати, Жінка-Берегиня, Жінка-Творець.
Основними напрямками нашої роботи є проведення зустрічей з цікавими людьми, екскурсії історичними місцями України.
Ми працюємо над створенням науково-популярних та навчальних фільмів, презентацій, фотографуємо історичні пам’ятки України тощо. Свою роботу висвітлюємо на фотовиставках коледжу, міста Боярки. Члени клубу беруть участь у  науково-практичних конференціях та семінарах. Ми тісно співпрацюємо з клубом ділової жінки «Гармонія».
Боярчанки – активні учасниці виставок творчості, які проходять не лише коледжі, але і за його межами.
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook