Жіночий клуб «Бережанка»

 
Жіночий освітянський колектив  Національного університету біоресурсів і природокористування Відокремлений структурний підрозділ „Бережанський агротехнічний інститут” із великим оптимізмом та відповідальністю долучився до популяризації ідейних новацій жіночих клубів в Україні.
Саме тому, сучасне покоління жінок-освітянок Бережанського агротехнічного інституту з ентузіазмом відгукнулось на конструктивну співпрацю із жіночим клубом „Гармонія” в плані примноження, вивчення та збереження національно-духовних багатств рідного краю. У рамках клубної співпраці ініціативною групою зазначеного вузу від 28.08.2009р. на черговому засіданні Вченої ради було прийнято рішення про створення жіночого клубу „Бережанка” засновницею та головуючою якого є провідний спеціаліст науково-дослідної лабораторії "Технологія виробництва біогазу" М.І.Павліська.
Тема клубу: Філософія життєвого вибору сучасної української жінки.
Мета: сприяти формуванню державотворчих процесів; розвивати, збагачувати духовні цінності українського народу та освітньо-культурні традиції рідного краю. Виховувати світоглядні уявлення, почуття етнонаціональної приналежності та обов’язку у молодих поколінь українського суспільства.
Завдання:
·         дослідження історико-культурних, освітянських, соціально-політичних особливостей національної спадщини народу;
·         популяризація етнонаціональних звичаїв та традиції рідного краю та доповнення її багатств до скарбниці світової культури;
·         сприяти формуванню вільної громадянської позиції жінки;
·         культивувати роль матері-берегині та виховувати жіночу гідність серед підростаючих поколінь.
Вище зазначені твердження дозволили сформувати план роботи, який відповідає визначеним напрямкам діяльності, серед них:
Основні напрямки діяльності:
·         Організаційна робота.
·         Просвітницька робота.
·         Соціально-культурна робота.
·         Морально-етична робота.
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook