21 листопада у навчальному корпусі №6 відбудеться виїзне засідання ректорату

21 листопада 2017 року

 Шановні члени ректорату!

 

     Чергове засідання ректорату відбудеться 21 листопада 2017 року (вівторок) о 9-00 на базі юридичного факультету: навчальний корпус № 6 (вул.Васильківська 17), аудиторія 222.

 
 

1. Про стан та заходи щодо підвищення якості підготовки фахівців на юридичному факультеті університету. Доповідають: проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович та декан юридичного факультету Яра Олена Сергіївна.

2. Звіт про роботу приймальної комісії за 2017 рік. Доповідає відповідальний секретар приймальної комісії Шевчук Віктор Миколайович.

3. Про підготовку до зимової екзаменаційної сесії 2017-2018 н. р. та випуску магістрів у грудні 2017 року. Доповідають: начальник навчального відділу Зазимко Оксана Володимирівна, директори ННІ/декани факультетів.

4. Про виконання заходів щодо реалізації Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива – 2020» у 2017 році та план заходів щодо реалізації Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива – 2020» на 2018 рік. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович.

5. Про результати перевірки комісією протипожежної безпеки в університеті. Доповідає начальник відділу пожежної безпеки Матросов Володимир Євстафійович.

6. Інформація деканів про стан набору слухачів на консультаційно-підготовчі курси. Доповідають: заступник завідувача відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи Багацька Оксана Михайлівна, директор ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Козирський Володимир Вікторович директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Лакида Петро Іванович, декан факультету землевпорядкування Євсюков Тарас Олексійович, декан факультету конструювання та дизайну Ружило Зіновій Володимирович, декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Баль-Прилипко Лариса Вацлавівна, декан юридичного факультету Яра Олена Сергіївна, декан механіко-технологічного факультету Михайлович Ярослав Миколайович.

7. Про порядок планування закупівель товарів, робіт і послуг в університеті. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.

8. Про надання дозволу на передачу в оренду. Доповідає начальник планово-фінансового відділу Бронін Олег Володимирович.

9. Різне.

 
Секретаріат вченої ради 
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)