Екскурсія до Національного військово-історичного музею України

29 вересня 2017 року

28 вересня 2017 року студенти 1 курсу 4 групи спеціальності «Агрономія» разом з куратором доцентом кафедри органічної, фізичної і колоїдної хімії та хімії пестицидів Хижан Оленою Ісаївною відвідали Національний військово-історичний музей України, який розповідає про історію розвитку військової справи на теренах України, починаючи з найдавніших часів до сьогодення. В музеї представлені експонати часів Київської Русі, періоду козацтва, першої та другої світовій війні, національно-визвольного руху 1917–1922 рр., експозиція «Збройні Сили на захисті суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України».

 


Особливу увагу студентів привернула експозиція присвячена гетьману Павлу Скоропадському. Нагороди гетьмана зберігаються у фондах Національного військово-історичного музею України. Група ознайомилася з документами, оригінальними зразками зброї, особистими речами учасників подій, унікальними світлинами тощо.

Не залишила байдужими серця студентів виставка про події на Сході України.  Серед памяток  «бойове залізо» - покручені та пробиті шматки броні, а також приватні листи, документи, особисті речі, прапори, що побували у боях, записані на телефон інтерв'ю, фотографії з перебігу бойових дій та дозвілля наших солдат тощо. Кожен з експонатів має свою історію, трагічну, героїчну, що розповідає про долю людей, які проявили мужність і стійкість у бою з ворогом.


 

 

Завідувач кафедри органічної,

фізичної і колоїдної хімії  та хімії пестицидів                       Л.О. Нестерова

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)