«Куди піти вчитись?» - гасло, під яким пройшов «Ярмарок вакансій» у Баришівці

3 квітня 2017 року

Сьогодні перед випускниками шкіл стоїть не просте завдання: правильно обрати навчальний заклад для подальшого навчання, враховуючи затребуваність набутої професії та можливості реалізувати себе в інших аспектах нашого життя. Щоб допомогти зробити цей важливий вибір для школярів Баришівського району Київської області, районним Центром зайнятості на базі ЦПР «Мрія» був проведений профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій».

У роботі цього заходу взяли активну участь і представники НУБіП України, зокрема, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Лідія Гончарук та співробітники агробіологічного факультету Олександр Цизь (доцент кафедри закритого ґрунту)  і Валентина Рожко (доцент кафедри землеробства та гербології). Ними було представлено експозицію з матеріалами, що інформують про спеціальності, за якими можна навчатись у нашому Університеті, правила прийому на 2017 рік та іншу необхідну для вступників інформацію. Окрему увагу зосереджено на спеціальностях «Агрономія» і «Садівництво та виноградарство», випускники яких на сьогодні активно запрошуються на виробництво. Олександр Цизь розповів про особливості навчання на агробіологічному факультеті НУБіП та переваги професії агронома. На підтримку цієї інформації продемонстровано відеоматеріали, які значно доповнили виступ.

Лідія Гончарук виступила з інформацією щодо спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців у НУБіП та зупинилась на перевагах навчання саме в нашому ВУЗі, зокрема, на можливості проходження закордонних практик, умовах проживання у студмістечку, а також можливостях реалізувати себе як творчу особистість в художній самодіяльності та спорті.

Приємно зазначити, що учні старших класів зацікавились почутим, активно розпитували про умови вступу. А учні, які цього року закінчують дев’ятий клас, виявили інтерес щодо коледжів, які є в мережі НУБіП, та професій, які там можна отримати.

         Окремо слід відмітити, що на Ярмарку вакансій були присутні випускники різних факультетів нашого університету, які сьогодні представляють інші навчальні заклади, але з теплом згадують роки, проведені саме у нашому Університеті. Серед вчителів шкіл, які прийшли із своїми учнями у ЦПР «Мрія», виявились батьки, діти яких в свій час навчались у НУБіП, отримали фахові  знання і тепер успішно працюють на виробництві.

        

Доцент кафедри землеробства та гербології

Валентина Рожко,

доцент кафедри закритого ґрунту

Олександр Цизь.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій