Майбутні квітникарі на тюльпанових полях

6 березня 2017 року

2 березня в рамках дисципліни «Квітникарство відкритого і закритого грунту» студенти магістратури спеціальності Садівництво і виноградарство разом із професором Тетяною Кондратенко і доцентами Наталією Шевчук та Іванною Гаврись відвідали тепличне господарство «Квіткова поляна» компанії «Камелія-К».

Природа лише просинається після зимового сну, а у теплицях вже радують око справжні тюльпанові поля.

 

Крім естетичного задоволення студенти отримали від досвідчених спеціалістів цінну інформацію щодо технологічного процесу вигонки тюльпана у зимовий період.

 Особливо великий інтерес викликала у відвідувачів теплиця із орхідеями. Дане господарство єдине в Україні вирощує і реалізує фаленопсиси власного виробництва, тому технологічні секрети виробника дуже важливі для майбутніх квітникарів.

Викликає захоплення і видове різноманіття квіткових культур, які реалізовує господарство: тут і рододендрони, і красиво-квітучі, і декоративно-листяні культури, і навіть, екзотичні цитрусові з пахучими жовто-гарячими плодами.

Є чого повчитися і у флористів «Квіткової поляни». Неабияке враження склали оригінальні букетні композиції, оскільки вміння вдало презентувати вирощену продукцію є невід’ємною складовою успіху у сучасному квітковому бізнесі.

Доцент кафедри закритого грунту

Іванна Гаврись

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)