Джинс-день на факультеті землевпорядкування

11 квітня 2016 року

 

   Джинси — тут, джинси — там, джинси — всюди! Я думаю, що ніхто зі мною не буде сперечатися, що ця річ зараз є не тільки популярною, а й модною для людини будь-якого віку.
   Минула субота була робочою для усіх студентів університету. У декана факультету землевпорядкування Тараса Євсюкова виникла ідея зробити факультетський флеш-моб, прийти у джинсовому одязі як студентам, так і співробітникам. Отож, на було оголошено, що ця субота – джинс-день
   Джинси зараз дуже популярні. Усі 20 опитаних мною студентів ставляться до цієї речі позитивно. Усі без виключення, в першу чергу, підкреслюють практичність джинсів. Потім згадують про комфорт та універсальність. Кожний з них у гардеробі має більше трьох пар джинсів. Але найцікавіше те, що дівчата у середньому називали 3 пари, а хлопці — 4-5. Дівчата виправдовуються, мовляв, у хлопців джинсів більше, бо спідниць немає.
   Як ставиться сучасна молодь до джинсів?
   Алла Віровка, студентка четвертого курсу факультету землевпорядкування:
— Джинси — універсальна річ. Вони вирішують усі питання модниць. Виникли проблеми з вибором одягу — джинси завжди тебе врятують. Адже їх можна одягти практично усюди, де дрес код не лімітований.
   Аліна Єфимова, першокурсниця:
— Чудово ставлюся до цієї речі. Але не вважаю її незамінною. Існують і брюки, і спідниці… У старшого покоління, наприклад, взагалі немає такої залежності від джинсів. Вони легко обходяться без них.
   Ірина Казмірчук, третьокурсниця:
— У мене у гардеробі п’ять пар джинсів на всі випадки життя. Найбільше люблю темно-сині. Зараз джинси стали основним одягом. Наприклад, створюєш якийсь образ… Вони універсальні, адже пасують майже до всіх речей.
   Ця річ зробила хорошу кар’єру: із одягу для робітників вона перетворилася на бренд. Мені здається, що вона ще не скоро втратить свою популярність і ще довго буде невід’ємною частиною гардеробу кожної людини.
   Між другою і тертьою парою усі учасники флеш-мобу зібралися у дворі корпусі, де влаштували фотосесію. Кожен студент мав нагоду зробити фото чи селфі з улюбленим викладачем. і навіть деканом.
   Весь колектив долучився до цієї акції, адже за кожен джинсовий предмет одягу учасники отримували смаколик.
 
Наталія Мединська,
заступник декана факультету землевпорядкування
 

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015