Джинс-день на факультеті землевпорядкування

11 квітня 2016 року

 

   Джинси — тут, джинси — там, джинси — всюди! Я думаю, що ніхто зі мною не буде сперечатися, що ця річ зараз є не тільки популярною, а й модною для людини будь-якого віку.
   Минула субота була робочою для усіх студентів університету. У декана факультету землевпорядкування Тараса Євсюкова виникла ідея зробити факультетський флеш-моб, прийти у джинсовому одязі як студентам, так і співробітникам. Отож, на було оголошено, що ця субота – джинс-день
   Джинси зараз дуже популярні. Усі 20 опитаних мною студентів ставляться до цієї речі позитивно. Усі без виключення, в першу чергу, підкреслюють практичність джинсів. Потім згадують про комфорт та універсальність. Кожний з них у гардеробі має більше трьох пар джинсів. Але найцікавіше те, що дівчата у середньому називали 3 пари, а хлопці — 4-5. Дівчата виправдовуються, мовляв, у хлопців джинсів більше, бо спідниць немає.
   Як ставиться сучасна молодь до джинсів?
   Алла Віровка, студентка четвертого курсу факультету землевпорядкування:
— Джинси — універсальна річ. Вони вирішують усі питання модниць. Виникли проблеми з вибором одягу — джинси завжди тебе врятують. Адже їх можна одягти практично усюди, де дрес код не лімітований.
   Аліна Єфимова, першокурсниця:
— Чудово ставлюся до цієї речі. Але не вважаю її незамінною. Існують і брюки, і спідниці… У старшого покоління, наприклад, взагалі немає такої залежності від джинсів. Вони легко обходяться без них.
   Ірина Казмірчук, третьокурсниця:
— У мене у гардеробі п’ять пар джинсів на всі випадки життя. Найбільше люблю темно-сині. Зараз джинси стали основним одягом. Наприклад, створюєш якийсь образ… Вони універсальні, адже пасують майже до всіх речей.
   Ця річ зробила хорошу кар’єру: із одягу для робітників вона перетворилася на бренд. Мені здається, що вона ще не скоро втратить свою популярність і ще довго буде невід’ємною частиною гардеробу кожної людини.
   Між другою і тертьою парою усі учасники флеш-мобу зібралися у дворі корпусі, де влаштували фотосесію. Кожен студент мав нагоду зробити фото чи селфі з улюбленим викладачем. і навіть деканом.
   Весь колектив долучився до цієї акції, адже за кожен джинсовий предмет одягу учасники отримували смаколик.
 
Наталія Мединська,
заступник декана факультету землевпорядкування
 

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)