Кафедра загальної, органічної та фізичної хімії

Профорієнтаційна робота кафедри

Мотивація до роботи - частина мотивації до життя.
Ееро Воутілайнен

Вже стало доброю традицією проведення викладачами кафедри загальної хімії тижня природничих дисциплін в навчальних закладах м. Києва. І в цьому році 12-17 березня викладачі кафедри залучилися до організації і проведення тижня природничих дисциплін в Державному навчальному закладі «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва». Наприкінці тижня природничих наук відбувся профорієнтаційний захід «Хімія у житті людини», проведений викладачами кафедри загальної хімії НУБіП України. В рамках заходу познайомилися учнів зі спеціальностями університету, розповіли про особливості навчального закладу.

 


    
В ході заходу учні із задоволенням подивилися фільм та презентацію, в яких розкрито напрями навчальної, спортивної, культурно-просвітницької та міжнародної діяльності Національного унверситету біоресурсів і природокористування України.

Після перегляду фільму співробітники кафедри відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів, роздали буклети про університет, агробіологічний факультет та кафедру загальної хімії.

Родзинкою профорієнтаційної роботи було проведення цікавих хімічних дослідів, в ході яких учні змогли дізнатися багато цікавого та незвичного про речі, які оточують їх кожний день.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook