Кафедра теорії та історії держави і права

Студентська наукова робота

Головні напрями організації студентської наукової роботи

1. Активізація роботи студентських наукових гуртків

 

«Клуб юних теоретиків»

 Діяльність студентського наукового гуртка на кафедрі теорії держави і права здійснюється з березня 2004 року. Саме тоді почав роботу студентський науковий гурток з історії держави і права зарубіжних країн під керівництвом доц. Качур В.О. З 2006-2007 навчального року під керівництвом останньої здійснює свою діяльність студентський науковий гурток з теорії держави і права, який 23 жовтня 2012 році отримав свій веб-сайт під назвою «Клуб юних теоретиків»

 «Історія вчень про державу  і право»

        Гурток «Історія вчень про державу і право» було створено в 2014-2015 навчальному році для інтелектуального виховання студентів, виховання поваги та любові до історичної та політико-правової спадщини, детального вивчення історії вчень про державу і право, ґрунтовного ознайомлення з працями представників науки, для практичного використання досліджень в юриспруденції, формування юридичної культури та власного юридичного мислення, відчуття громадянської відповідальності

 

2. Участь студентів у роботі всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Науково-практична конференції є формою залучення студентів до  науково-дослідної роботи, розширення їх наукового світогляду, набуття дослідницьких навиків та забезпечення високої якості  фахової підготовки. Вони направлені на підтримку і розвиток наукової діяльності студентів і молодих учених вищих навчальних закладів, виявлення інтелектуальних і творчих здібностей студентів, формування у них зацікавленості до науково-дослідної роботи, навиків публічного виступу, вміння захищати свої наукові наробки і вирішувати практичні завдання.

 

3. Організація заходів, які проводитимуться в рамках «Тижня правових знань у НУБіП України».

У 2012  році кафедра теорії та історії держави і права зініціювала проведення Тижня правових знань у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Метою проведення даного заходу є підвищення загального рівня правової культури, вдосконалення системи правової освіти студентів, набуття необхідного рівня знань, формування поваги до права, забезпечення доступу до джерел правової інформації тощо. Традиційно цей захід проводиться у першій половині жовтня.

 

4. Підготовка студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Мета Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності. Основними завданнями конкурсу є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій, залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook