Кафедра садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка

Навчальна робота

Кафедра садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка є випусковою за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр» зі спеціальності «Садівництво та виноградарство». Державне замовлення на підготовку таких фахівців мають лише 8 університетів України.
Базою практичного навчання студентів є навчальна лабораторія (НЛ) “Плодоовочевий сад”, розташована безпосередньо на територоії студентського кампусу (в 10 хв. пішої прогулянки від навчальних корпусів), за адресою вул. Генерала Родімцева, 6а. До послуг студентів на площі 5 га представлено навчальні об'єкти з дисциплін кафедри: інтенсивні насадженння плодових і ягідних культур, виноградник, розсадник, маточник клонових підщеп, багата помологічна колекція сортів та ін.

Виробничі навички студенти вдосконалюють у відокремлених підрозділах університету - навчально-дослідних господарствах, а також передових садівничих господарствах України та європейських країн. Організаційно-методичне керівництво практикою забезпечують викладачі кафедри та головні фахівці підприємств.

Крім цього базою підготовки дипломників кафедри і виконання випускних дипломних робіт, згідно з укладеною угодою, є промислові та дослідні насадження плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН України - головної науково-дослідної установи галузі садівництва в державі.

На кафедрі готують докторів філософії (кандидатів наук) та докторів наук зі спеціальності плодівництво.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook