Вітаємо ректора Станіслава НІКОЛАЄНКА з Днем народження!

9 лютого 2024 року
Ректорат, науково-педагогічний колектив, співробітники і студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України щиро вітають з Днем народження ректора НУБіП України, академіка Національної академії педагогічних наук України та Національної академії аграрних наук України, доктора педагогічних наук, професора

Науково-педагогічний колектив, співробітники і студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України висловлюють найщиріші слова вітань з нагоди Дня народження ректору закладу вищої освіти, академіку Національної академії педагогічних наук України та Національної академії аграрних наук України, доктору педагогічних наук, професору

Станіславу Миколайовичу НІКОЛАЄНКУ! 

 У цей визначний і урочистий день ми раді бачити Вас, вельмишановний Станіславе Миколайовичу, на підйомі науково-педагогічної діяльності, повним енергії, наснаги та спроможним доводити найскладніші справи до успішного завершення. Ваше життя є яскравим взірцем відданого служіння вітчизняній педагогічній науці та освіті.

 Всім колективом розділяємо радість святкової події та вкотре висловлюємо щире захоплення Вами як особистістю! Ми свідомі того, що в активі Вашої успішної ректорської діяльності впродовж 10-и років є насамперед кардинальне, якісне оновлення багатогранної університетської діяльності, яка відповідає духові й вимогам нашого непростого часу, а головне – забезпечує нашій університетській спільноті гідне місце в єдиному науково-освітньому європейському та світовому просторі. Отож, відкриття нових і перспективних спеціальностей, перехід на європейські стандарти та методики навчання, здійснення структурних змін, налагодження конструктивного діалогу з державною владою та органами місцевого самоврядування, активізація міжнародного співробітництва, партнерські стосунки з вишами країни, підтримка, з одного боку, потужних традиційних наукових університетських шкіл, а з іншого – наукових пошуків талановитої молоді, особлива увага до підготовки кадрів вищої кваліфікації, наявність сильного студентського самоврядування і, зокрема, партнерського діалогу з тими, кого вчимо – усе це й багато іншого, значного, вагомого, суттєвого, стало незаперечними фактами нашого університетського життя передусім завдяки Вашому енергійному керівництву як першої особи університету, Вашій небайдужості, щоденній копіткій праці.

 Сьогодні Ви, шановний Станіславе Миколайовичу, визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. У Вашому життєвому доробку вченого, керівника, педагога, людини – авторитет, компетентність, визнання, професіоналізм, відповідальність, державницьке мислення, активна громадянська позиція, а також досвід і мудрість, що стає надійним гарантом Вашої подальшої успішності.

 Ви – ректор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян, окрилений вірою й упевненістю на достойне майбутнє очолюваного колективу.

 Весь колектив рідного університету бажає Вам, Станіславе Миколайовичу, невичерпної душевної енергії, духовної наснаги та ентузіазму для того, щоб надалі гуртувати самобутній, творчо активний, високопрофесійний науково-педагогічний колектив на засадах справжності, нешаблонності, креативності і, водночас, товариського взаєморозуміння, підтримки, щирої прихильності один до одного.

 Нехай Божа благодать освітлює Вам шлях, Віра оберігає й окриляє, Надія наснажує на добрий поступ у помислах, думках і діях, Світло-Радість опромінюють душу, а все задумане й бажане хай виповниться щедрими сходами Добра і Щастя!

Мирного неба! 

 

 

 


З повагою —
ректорат, співробітники та студентство НУБіП України 
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook