Кафедра геодезії та картографії

Міжнародна діяльність

 Міжнародна діяльність та обмін науково-педагогічними працівниками і студентами з міжнародними університетами-партнерами:

Міжнародна співпраця:
  
6-10 лютого 2012 року відбулася міжнародна (українсько-німецька) науково-практична конференція «Підготовка Атласу водних ресурсів регіону: цілі, зміст, партнери», в якій брали участь співробітники, магістри, аспіранти кафедри.
10-12 вересня 2012 року відбулась чергова VI польсько-російсько-українська науково-практична конференція «Актуальні проблеми досліджень впливу ерозійних і руслових процесів на стан і функціонування басейнових геосистем», в якій брали участь співробітники і студенти кафедри геодезії та картографії, а також інших міст України, Польщі, Росії.
                  
5-6 листопада 2013 р. відбулась міжнародна наукова конференція «Біоресурси планети і біобезпека навколишнього середовища: проблеми і перспективи», в якій брали участь співробітники, магістри, аспіранти кафедри.
5-7 червня 2013 року співробітники кафедри доценти Богданець В.А. та Євсюков Т.О. а також молодший науковий співробітник Опенько І.А. взяли участь у Міжнародному географічному симпозіумі GEOMED-2013, що відбувся у м. Анталія, Туреччина.
   
 
  
   
Урочисте закриття конференції в Анталії (Туреччина) та наукова екскурсія.
У 2015 році члени кафедри геодезії та картографії брали участь у таких зарубіжних конференціях: 1) проф. І.П.Ковальчук виступив з доповіддю на пленарному засіданні Міжнародної конференції «Актуальные проблемы наук о Земле. Геологические и географические исследования трансграничных регионов». Республика Беларусь, Брест21-25 сент. 2015; 2) проф. І.П.Ковальчук виступив з доповіддю на Х научной конференции по тематической картографии «Атласное картографирование: традиции и инновации» (Иркутск, 22-24 октября 2015 г.); 3) проф. І.П.Ковальчук виступив з доповіддю на V международній конференції по историчній географії «Историческая география России: ретроспектива и современность комплексных региональных исследований. 100-летие завершения издания томов серии "Россия. Полное географическое описание нашего Отечества" (18-21 мая 2015 г., г. Санкт-Петербург); 4) проф. І.П.Ковальчук взяв участь у міжнародній консультативній нараді за українсько-польським проектом “Aktualizacja planów gospodarowania wodami” (м. RzeszowPolska, 16.04.2015 r.)
    
Виступ І.П.Ковальчука на пленарному засіданні  міжнародної конференції у Бресті (2015) та ознайомлення з «Бєловезькою пущею» (Республіка Білорусь).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)