Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

Співпраця

 

Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності плідно співпрацює з коледжами та факультетами НУБіП, в яких проводяться лекційні та практичні заняття. Викладачі кафедри є членами ряду державних екзаменаційних комісій різних наукових закладів університету.
Науковці кафедри розробляють спільні проекти з:
· Лейбніц Інститутом аграрного розвитку країн Центральної та Східної Європи (ІАМО), м. Галле (Заале), Німеччина) – участь у щорічних форумах
· Університетом прикладних наук Вайєнштефан, (Німеччина), Міжнародна мережа "МВА в агробізнесі” з видачею подвійних дипломів - українського та європейського зразків
· Українським клубом аграрного бізнесу в підготовці наукового дня Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» – вересень 2016 р.
· Співпраця з Європейською Асоціацією аграрних економістів в рамках підготовки 152 Міжнародного семінару «European Agriculture towards 2030 - Perspectives for further East-West Integration»
· Університетом прикладних наук Ангальт (Німеччина) - Міжнародна магістерська програма МFА „Менеджмент, харчова промисловість, агробізнес” з видачею подвійних дипломів - українського та європейського зразків
· Університетом ім. Гумбольдта (Німеччина), Університетом м. Гент (Бельгія) – „Міжнародний проект у рамках ТЕМПУС-ТАСІС "Впровадження та удосконалення наукових методологій у підготовці магістрів та аспірантів”.
· Університетом Вагенінген (Нідерланди) - Міжнародна магістерська програма "Менеджмент, економіка та вивчення поведінки споживачів» з видачею подвійних дипломів - українського та європейського зразків.
· Окрім того щорічно 150-200 студентів проходять виробниче стажування у фермерських господарствах Швейцарії, Ірландії, Данії, Німеччини, Фінляндії.

Кафедра співпрацює з випускниками та агроформуваннями, які вони очолюють, вони є роботодавцями для факультету аграрного менеджменту
· Алекс Ліссітса, генеральний директор Індустріальної молочної компанії
· Висоцький Тарас Миколайович, генеральний директор УКАБ – голова Ради роботодавців ФАМ та ін.
· Журавель Олександр Миколайович, ФГ «Журавель», голова;
· Касьян Андрій Олександрович, BASF, керівник відділу продажу Україна, Молдова, країни Кавказу;
· Лапа Володимир Іванович, голова Держпроспоживслужби України
· Лишиленко Ігор Анатолійович, ТОВ «Голландський корм» компанії «Ерідон», директор;
· Мірошніченко Вадим Володимирович, Каргілл;
· Осадчук Володимир Ілліч, Noble Resources, генеральний директор;
· Шеремет Максим Васильович, BAYWA, Менеджер з фрахтування та логістичних операцій;
· Шилюк Ігор Вікторович, Cygnet Agrocompany, генеральний директор.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook