Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

Науково-дослідна робота

 

 

Науково-дослідна робота кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності:

Основними напрямками науково-дослідних робіт кафедри є:
- дослідження кон’юнктури ринків сільськогосподарської продукції в Україні та країнах світу;
- розв’язання проблем економічних відносин пов’язаних з трансформацією сільського господарства України в умовах ринкової економіки;
- вивчення питань пов’язаних з формуванням зовнішньоторговельної політики АПК України та напрямів її реформування;
- дослідження питань пов’язаних з управлінням якістю агропродовольчої продукції України в умовах глобалізації світової економіки та проблем пов’язаних з формуванням ринку землі в Україні.
Кафедра здійснює підготовку кадрів вищої кваліфікації через докторантуру та аспірантуру. Проводиться підготовка докторів та кандидатів наук із спеціальностей: 08.00.03. – „Економіка та управління національним господарством”, 08.00.04.- “Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності”.
В даний час на кафедрі навчається 1 докторант та 14 аспірантів очної та заочної форми навчання.
Захищено 7 докторських та 32 кандидатські дисертації.
На кафедрі успішно працює гурток “Основи наукових досліджень в агробізнесі” – науковий керівник кандидат економічних наук, доцент Кузьменко С.В.
Під керівництвом доктора економічних наук, професора Чорного Г.М. проходить науково-методичний семінар на тему: “Методологія наукових досліджень”.
Викладачі та аспіранти кафедри беруть активну участь у роботі з’їздів, конгресів, симпозіумів, конференцій, семінарів та нарад, які проводяться на базі НУБіП України та в інших установах, навчальних і наукових закладах України та за кордоном;
Студенти спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Адміністративний менеджмент» приймають активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях, які проводились на базі НУБіП України, а також у вузах - партнерах. Публікують статті та тези у збірниках наукових праць.

 

Протягом багатьох років на кафедрі працює науково-дослідна (ініціативна) тематика за темою: «Економічна стратегія АПК України: трансформація пріоритетів і механізмів їх реалізації»

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook