Кафедра конярства і бджільництва

Практика студентів

      Загально-технологічна та переддипломна практики бакалаврів і магістрів проходять на кінних заводах: Дібрівському, Дніпропетровському, «Магнат», «Бреч», «Варто» та на ряді приватних кінно-спортивних баз.
       Серед цих господарств Дібрівський кінний завод заснований Великим князем Д.К. Романовим є неофіційним філіалом кафедри: в ньому пройшли практику понад 70 студентів. Доброзичливе та уважне ставлення до практикантів директорів заводу В.О. Двуглова, Л.Д. Вільхового. М.В. Радченка, начконів С.Я. Кузнецова, І.О. Валк, С.С. та А.С. Лабунців, а також працівників кінної частини знайшли серед студентів шану і вдячність.

 

     Для забезпечення висококваліфікованої підготовки з бджільництва студенти проходять практику у ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім. О.В. Музиченка»; Голосіївській навчально-дослідній пасіці кафедри конярства і бджільництва; плембджолозаводах – ТОВ СП «Мед Поділля», ВАТ «Бджолоагросервіс»; племінному бджолорозпліднику ПП «Прибузькі медобори»; ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича». Крім того студентів, що приймають участь у науково-дослідній роботі кафедри направляють на практики до університетів Європи, США, Канади, Китаю, країн СНГ.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook