Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності

ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ

Жданюк Ольга - переможниця Конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності!

    Студентка магістратури, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Жданюк Ольга, під керівництвом к.е.н., доцента кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Коновала Івана Андрійовича, 12 жовтня 2022 р., гідно представила НУБІП України на Конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти, присвяченому річниці утворення Державного біотехнологічного університету.


На розгляд експертної комісії було представлено конкурсну роботу на тему: «Бізнес-план інвестиційного проєкту з відновлення діяльності сільськогосподарського підприємства на деокупованій території» під гаслом «Фенікс».

Метою інвестиційного проекту «Фенікс», який підготувала Ольга разом зі своїм керівником, було обґрунтування відновлення діяльності сільськогосподарського підприємства на деокупованій території України на основі впровадження ресурсозберігаючих технологій, а також раціонального використання виробничого потенціалу та збереження довкілля з метою задоволення попиту на сільськогосподарську продукцію в нашій країні, що є надзвичайно актуально в умовах воєнного стану, коли значна частина сільськогосподарських підприємств повністю або частково втратила свою матеріально-технічну базу.

Експертна комісія у складі фахівців з питань підприємництва високо оцінила роботу Жданюк Ольги та нагородила учасницю Дипломом І ступеня в секції «Виробництво і торгівля».

 

Людмила Березовська,

Гарант ОПП «Підприємництво, торгівля

 та біржова діяльність»

 
Кругловенко Денис виборов перемогу на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

 
18 червня 2021, 9:07
21 травня 2021 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся 2-й етап Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», на якому успішно представили нашу Alma Mater магістри вищезазначеної спеціальності  – Кругловенко Денис, Науменко Ольга та Зайва Анастасія. 
Цьому заходу передувала серйозна робота, насамперед, з підготовки змістовної дипломної магістерської роботи та її захисту в стінах рідного вишу. До участі у конкурсі заклади вищої освіти подають захищені кваліфікаційні роботи студентів-випускників зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями освіти, які визнані переможцями внутрішніх конкурсів своїх закладів або рекомендовані Атестаційними комісіями з захисту кваліфікаційних робіт цих закладів. Конкурсна комісія кожного закладу вищої освіти відбирає не більше 3-х робіт окремо по першому (бакалаврському) і другому (магістерському) рівням освіти 
В цілому у конкурсі взяли участь представники з 44 вітчизняних закладів вищої освіти, які  презентували 165 кваліфікаційних робіт (121 робота другого (магістерського) рівня і 44 роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти). 
21 травня  2021 року Конкурсна комісія підвела підсумки рецензування конкурсних кваліфікаційних робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підпиємництво, торгівля та біржова діяльність».
За підсумками роботи Конкурсної комісії студент економічного факультету, магістр спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Кругловенко Денис Сергійович виборов перемогу і був нагороджений дипломом ІІІ ступеня за виконану роботу на тему «Формування спекулятивних операцій в дей-трейдингу». Науковий керівник кваліфікаційної роботи – кандидат економічних наук, доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Панкратова Любов Леонтіївна. Поважне журі відзначило високий науковий рівень підготовленої роботи, новизну та перспективність представленого дослідження, а також сміливий вибір сучасної тематики дослідження.
Ще дві роботи наших магістрів також були відзначені грамотами у номінації «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі». Грамоти отримали:  Науменко Ольга Миколаївна за виконану роботу на тему «Ціноутворення на насіння ріпаку на світових біржах та спотовому ринку України», науковий керівник кандидат економічних наук, доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Панкратова Любов Леонтіївна та Зайва Анастасія Григорівна за виконану роботу на тему «Організаційно-економічні засади функціонування фондових бірж», науковий керівник кандидат економічних наук, доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності Яворська Валентина Олександрівна.
Вітаємо магістрів-випускників та їх наукових керівників і бажаємо їм подальших наукових звершень.
Ми пишаємося нашими талановитими студентами!
Любов Панкратова
доцент кафедри організації підприємництва
та біржової діяльності
 
 
 
 
 

Студентка економічного факультету Ольга Науменко – призер ІІ етапу Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін»

11 грудня 2018 року

     У Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін». Конкурс бізнес-проектів «Бізнес-трамплін» – це майданчик для апробування ідей майбутніх підприємців, а також можливість отримати перший фідбек від досвідчених фахівців.

     Із 64 проектів, представлених на конкурс, у десятку кращих комерційних проектів із широкого кола університетів України, увійшов і проект студентки 4 курсу 1 групи економічного факультету кафедри підприємництва та організації агробізнесу НУБіП України Ольги Науменко на тему: «Організація виробництва продукції рослинництва на основі застосування ресурсозберігаючих технологій вирощування сільськогосподарських культур».

     Наша студетка вдало презентувала свій проект, який викликав значний інтерес у журі та присутніх, і за результатами ІІ етапу Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів дівчина отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Ольгу за розробку та представлення свого проекту, а також її наукового керівника доцента кафедри підприємництва та організації агробізнесу Івана Коновала.


Руслан Любар, 
доцент кафедри підприємництва 
та організації агробізнесу

ЗДОБУТКИ
студентів  спеціальності
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на інших конкурсах
 
2018 рік
 
Перемога гуртка «Брокер»
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» (Одеський національний політехнічний університет)
Ø дипломом ІІ ступеня відзначена робота «Алгоритмічна торгівля на фондових ринках» Владислава Крижнія
 
Ø дипломом «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» відзначена робота Ольги Степанченко на тему: «Торгові стратегії на аграрному ринку».
 
Ø дипломом «За оригінальність дослідження» відзначена робота Володимира Мартинова на тему: «Інтернет трейдинг на біржовому ринку» 
 
2019 рік
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» (Одеський національний політехнічний університет)
 
Ø дипломом ІІ ступеня відзначена робота «Розвиток біржового фондового ринку України» Віталія Костиляну
Ø дипломом «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» відзначена робота Марії Дорми на тему: «Розвиток біржового ринку олійних культур».
Ø дипломом «За оригінальність дослідження» відзначена робота Олександра Трішина на тему: «Економічні засади використання фундаментального і технічного аналізу на біржовому ринку» 
 
2020 рік
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» (Одеський національний політехнічний університет)
Ø дипломом «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» відзначена робота Вадима Грінченка на тему: «Організаційно-економічні основи функціонування біржового ринку зерна».
Ø дипломом «За найкраще висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» відзначена робота Яни Баранової на тему: «Бізнес-планування діяльності підприємства з виробництва продукції рослинництва».
Ø дипломом «За оригінальність дослідження» відзначена робота Вікторії Петлюк на тему: «Формування цін на зерно підприємницьких структур агробізнесу»
 
 
2012-2014 рр.
Багаторазова участь команд та студентів від кафедри і перемоги у конкурсах «Біржова універсіада»

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook