Регіональний Східноєвропейський Центр моніторингу пожеж

 

          У 2012 році Інститут лісового і садово-паркового господарства (ННІ ЛіСПГ) Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) у співпраці з Глобальним Центром моніторингу пожеж (GFMC), Групою фахівців з лісових пожеж Європейської Економічної Комісії ООН / ФАО (ЄЕК ООН/ФAO) за фінансової підтримки Ради Європи ухвалив рішення про створення Регіонального Східноєвропейського Центру моніторингу пожеж (REEFMC). Офіційне відкриття Регіонального Східноєвропейського Центру моніторингу пожеж відбулося  4-го березня 2013 року.

         Метою роботи центру є:

  • проведення та координація наукових досліджень у галузі природних пожеж;
  •  впровадженню отриманих результатів у практику боротьби з природними пожежами в інтересах зацікавлених спеціалізованих міністерств і відомств України та суміжних країн Східної Європи;
  • сприяння інформаційному обміну у сфері природних пожеж;
  • поширення інформації щодо останніх технологічних досягнень у сфері управління пожежами;
  • навчання і надання консультацій для розробки політики і розвитку місцевих та національних потенціалів у сфері управління пожежами.

         REEFMC, спільно з Групою фахівців з лісових пожеж Європейської Економічної Комісії ООН / ФАО (ЄЕК ООН/ФAO) та Консультативною групою з лісових пожеж Міжнародної Стратегії ООН зі зниження катастроф (UNISDR), буде співпрацювати з державними органами, науковими установами та групами громадянського суспільства на непримусовій основі і через офіційні угоди.
 

Новини

Всі новини

Оголошення

Всі оголошення

Події

26 вересня 2016, 9:00
Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства («Укрцентркадриліс»). Адреса: м. Боярка, Київська обл., вул. Лісодослідна 2

Тренінг з управління та координації під час ліквідації великих лісових пожеж у Чорнобильській зоні відчуження

Всі події
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій