Відділ аспірантури

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15 (корпус №3, кімната 307)

Тел.: (044) 527-82-61, 527-85-31

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач відділу аспірантури:
Вакуленко Віталій Леонідович

кандидат економічних наук

 

 

"Навчання і освіта на вклад в зміцнення обороноздатності нашої Держави України 2022"

на You Tubewww.youtube.com/watch

 

  Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. У Національному університеті біоресурсів і природокористування України відділ аспірантури створений за наказом ректора з 1954 року. Навчання в аспірантурі університету здійснюється за очною (денна, вечірня) та заочною формою навчання. Головною метою діяльності Відділу є організація та управління на загальноуніверситетському рівні процесами підготовки та атестації здобувачів вищої  освіти на третьому (освітньо-науковому) та науковому рівнях вищої освіти. Основним завданням Відділу є організація діяльності аспірантури з метою забезпечення вимог до третього (освітньо-наукового) та наукового рівнів вищої світи, які відповідають восьмому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій.  

  Підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів у НУБІП України здійснюється через аспірантуру з 15 галузей знань за 35  спеціальностями. Станом на 01.01.2022 р. кількість аспірантів, які навчаються в НУБІП України  - становить 440 чол., у т.ч. денної форми навчання - 287 та вечірньої і заочної - 153 аспіранти.

  Із 2016 року підготовка в аспірантурі НУБіП України здійснюється відповідно до затвердженого Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установ). Підготовка  в аспірантурі передбачає виконання здобувачем відповідної освітньо-наукової програми закладу вищої освіти за певною спеціальністю та проведення власного наукового дослідження.

   Відкриття наших дослідників вражають підтверджуючи свій науковий рівень вищої освіти численними захистами кандидатських та докторських робіт під професійним керівництвом наукових керівників. На сьогоднішній день враховуючи високий кадровий потенціал науково-педагогічний працівників маємо сформовану сучасну НАУКОВУ ЕЛІТУ Національного університету біоресурсів і природокористування України.     

 

 

Новини

Всі новини

Оголошення

20 липня 2022
м. Київ, вул. Героїв Оборони,15, навчальний корпус 3, аудиторія 309

Форум "SEB-2022" - співпраця науки, освіти і бізнесу в умовах післявоєнного відродження країни

Всі оголошення

8 вересня 2021
11:00 год., ауд. №309, к. 3

Зустріч з аспірантами 4-го року навчання

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook