Викладачі кафедри банківської справи та страхування, а також студенти фінансисти на GLOBAL MONEY WEEK 2021

24 березня 2021 року

 

 

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та студентів ВУЗів. Її офіційне гасло – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».
Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.
 
«Бережіть себе, бережіть свої гроші!» – це офіційна тема Global Money Week у 2021 році. Зазначену тему використали доценти Олена Жарікова та Руслана Мамчур, плануючи просвітницькі заходи для студентів-фінансистів 1-го та 3-го курсів на кафедрі банківської справи та страхування
Тема наголошує на важливості збереження здоров’я та фінансової стійкості населення в умовах сьогодення. А отже проведені викладачами дебати та тренінги щодо користування фінансовими послугами онлайн (модератор заходу – доцент Жарікова О.Б.) та складання сімейного бюджету (модератор заходу – доцент Мамчур Р.М.) викликали жваву цікавість з боку студентів економічного факультету.