Сім спортсменів університету виконали норматив кандидата у майстри спорту України з важкої атлетики

29 грудня 2020 року
м. Київ, НУФВСУ

26-27 грудня 2020 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України пройшли змагання відкритого чемпіонату Києва з важкої атлетики присвячений пам'яті О.І. Пуцова. Секція важкої атлетики НУБіП України виставила на чемпіонат 12 спортсменів, 7 з яких стали призерами змагань.

Про високі результати наших атлетів свідчить той факт, що 7 спортсменів університету за сумою двох вправ у двоборстві вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту України з важкої атлетики.

1 місце у своїх вагових категоріях зайняли: Дмитро Мосійчук, Михайло Лазебний, Марина Шмангук, 2 місце зайняв Валерій Жуков, 3 місце зайняли: Іван Кузьмич, Вадим Дячук, Володимир Гнева.

Протокол змагань: 2020.12.26-27 чемпіонат Києва з важкої атлетики

Готували спортсменів до змагань майстри спорту з важкої атлетики Юрій Безуглий – викладач кафедри фізичного виховання і Григорій Береза – старший викладач кафедри фізичного виховання.

Вітаємо тренерів і спортсменів з високими результатами і чудовим новорічним подарунком для себе і університету!