Владислав Чернинок та Павло Дем’яненко – ми обираємо навчання в НУБіП України на факультеті тваринництва та водних біоресурсів
Тяжка та неординарна ситуація в державі щодо пандемії COVID-19 не стала перепоною для бажаючих отримати вищу освіту в НУБіП України, а саме на факультеті тваринництва та водних біоресурсів. Зокрема, випускники Владислав Чернинок ЗОШ дистанційного навчання м. Київ та Павло Дем’яненко ЗОШ с. Яснозір’я Черкаської області прагнуть навчатися в НУБіП України на факультеті тваринництва та водних біоресурсів.
Давайте познайомимося з ними ближче.
Чому ви вирішили здобути вищу освіту?
Владислав: Я вирішив здобути вищу освіту тому, що мрію стати професіоналом у галузі тваринництва. Я вважаю, що вища освіта дає людині можливість здобути гарні знання та відкриває багато можливостей перед людиною.
Павло: Вища освіта – це моя мрія. Коли я закінчив дев'ять класів, то більшість моїх однокласників вступили в коледжі i технікуми, але це не для мене. Вирішив довчитися два роки, щоб вступити до університету. Сумлінно готувався до ЗНО. Адже, час минає швидко, а до мрії його залишилося все менше. Вища освіта дає зможу працевлаштуватися на високооплачувану роботу. Роботодавці цінують людей з вищою освітою. Університет дає глибокі знання, змогу розкрити свій потенціал. Викладачі доступно викладають матеріал своїх дисциплін.
Павло Дем’яненко
Чому ви вирішили обрати навчання в НУБіП Україна?
Владислав: Я обрав НУБіП України ще в 9 класі, бо з дитинства мрію займатися тваринництвом. Кілька разів мав змогу відвідати університет і зрозумів, що у Вас чудові викладачі та атмосфера, яка надихає вчитися.
Павло: В Україні багато університетів, але вибір пав на НУБіП України, у структурі якого є факультет тваринництва та водних біоресурсів. Університет має статус національно-дослідницького i входить в трійку кращих ВНЗ м. Києва та десятку кращих в Україні.
Що спонукало Вас обрати факультет тваринництва та водних біоресурсів?
Владислав: Я дуже люблю тваринний світ. З дитинства приділяю дуже багато часу, щоб дізнатися про них більше. Мрію стати професіоналом в цій галузі та змінити становище тваринництва в Україні. Для цього я, навіть пішов на курси в університеті з ведучих дисциплін та приймав участь у ІІ турі Олімпіади з біології, де набрав 99 балів зі 100 можливих.
Владислав Чернинок
Павло: Для того, щоб бути професіоналом своєї справи потрібна практика. Факультет тваринництва та водних біоресурсів дає можливість проходити навчальні та виробничі практики в Україні та за кордоном (Німеччина, Франція, Чехія, Данія та iн.). Існує велика перспектива влаштуватися на роботу як в Україні, так i за кордоном.
Ваші мрії на майбутнє?
Владислав: Мрію здобути вищу освіту та працювати за фахом.
Павло: Отримати глибокі професійні знання, закінчити університет з червоним дипломом. Пройти практику як в Україні, так i за кордоном. Щоб спеціалісти поділилися своїм досвідом, який мені знадобиться.
Звідки ви взнали про наш університет?
Владислав: Чув багато гарних відгуків від батьків знайомих, які закінчили НУБіП і дуже були задоволенні викладачами та рівнем освіти.
Павло: Про університет дізнався від друзів, які навчаються на інших факультетах цього університету. Вони дуже задоволені навчанням i рекомендували мені вступати до НУБіП України.
Владислав та Павло, дякую вам за розмову! Успіхів вам! Чекаємо в рядах першокурсників нашого факультету НУБіП України!
Інтерв’ю з абітурієнтами провів
Сергій Осадчий,
доцент кафедри конярства і бджільництва