Науковий гурток «Актуальні проблеми стандартизації та управління якістю і безпечністю продукції та виробництва АПК» – переможець ІХ «Фестиваль студентської науки – 2020»

6 червня 2020 року
     Вже традиційно на весні кожного року Національний університет біоресурсів і природокористування України урочисто відкриває Фестиваль студентської науки. Цього року студентські гуртки довелося представляти дистанційно у зв’язку з карантином.

     З 18 по 22 травня проходив І етап – оцінювання діяльності студентських наукових гуртків університету відповідно до «Положення про проведення Фестивалю студентської науки в Національному університеті біоресурсів і природокористування України». Результати базувалися на інформації щодо діяльності гуртків, представленої на веб-сторінках та презентацій про діяльність та здобутки за 2019/2020 навчальний рік.

     На Фестивалі було представлено 239 студентських гуртків, які презентували наукові здобутки, свою активність у різних заходах та стратегію розвитку на наступний рік. Цього року додався ще один критерій оцінювання – наявність та активність ведення інтернет-сторінки наукового гуртка на сайті університету.

     Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК кожного року приймає активну участь у фестивалі наук. Цього року було представлено на розгляд комісії І етапу 5 гуртків:

  1. Науковий гурток «Технологія риби і морепродуктів».
  2. Науковий гурток «Актуальні проблеми стандартизації та управління якістю і безпечністю продукції та виробництва АПК». 
  3. Науковий гурток «Технології кормів для домашніх тварин». 
  4. Науковий гурток «Інноваційні технології в харчовій промисловості». 
  5. Науковий гурток «Дослідження якості м’яса та м’ясних продуктів».

    У фінал вийшов науковий гурток «Актуальні проблеми стандартизації та управління якістю і безпечністю продукції та виробництва АПК», старостою якого є Михайло Толочко та керівник гуртка – доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції Наталія Сілонова.

     Фестиваль проводиться з метою розвитку студентської наукової та інноваційної діяльності, залучення молоді до наукової роботи, участі в студентських наукових гуртках. Кожного року фестиваль науки присвячений відзначенню Дня народження нашого рідного університету, цей рік не став винятком. Отже, 28 травня відбулося святкування 122-річчя університету та Дня науки, а саме ІІ етап ІХ «Фестиваль студентської науки – 2020», що включає в себе підведення підсумків фестивалю та визначення кращих студентських наукових гуртків університету. Урочисте засідання пройшло у формі вебконференції шляхом співбесіди комісії зі старостами студентських наукових гуртків – переможцями І етапу фестивалю.

     Оцінювали досягнення наукових гуртків високопоставлені члени журі, у складі яких були голова ради молодих вчених, голови ради аспірантів, голови навчально-наукового комітету студентської організації, науково-дослідної частини, голів рад молодих вчених структурних підрозділів університету. В ІІ етапі фестивалю наук змагалися за першість 16 наукових гуртків.

     Під час співбесіди Михайло Толочко, староста гуртка, розповів комісії про сферу діяльності, наукове спрямування гуртка, фахові видання, олімпіади та гран-прі, організації з якими співпрацюють, основні заходи, які відвідують члени гуртка, стратегію на майбутнє та дозвілля гуртківців. Членами комісії було виділено, що сайт гуртка дуже гарно наповнений актуальною інформацією та новинами. Презентація відповідає всім зазначеним критеріям та містить велику кількість наукових здобутків гуртківців.

     За результатами засідання ІХ «Фестивалю студентської науки-2020» були визначені переможці, де перше місце займає гурток «Актуальні проблеми стандартизації та управління якістю та безпечністю продукції та виробництва в АПК» кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК.

Вітаємо старосту Михайла Толочка та керівника гуртка Наталію Сілонову з перемогою та бажаємо нових перемог!

   

Щиро дякуємо всім керівникам гуртків та їх членам за наполегливу та плідну наукову роботу. Бажаємо всім учасникам подальших успіхів та натхнення для досягнення нових наукових вершин.


Тетяна Розбицька,
асистент кафедри стандартизації
та сертифікації с.-г. продукції 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook