Збірна професорсько-викладацького складу НУБіП України срібний призер першості з плавання серед команд ЗВО Голосіївського району 2019 року

8 грудня 2019, 23:12
м. Київ, КНУ ім. Т. Шевченка
   6 грудня 2019 року, в день Збройних Сил України, в спортивному комплексі КНУ ім. Тараса Шевченка відбулась першість з плавання в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р. а., які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.

В змаганнях брали участь збірні команди з чотирьох ЗВО, а саме: КНУ ім. Тараса Шевченка, Національного університету харчових технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України та ВПНЗ Київського медичного університету. Наша команда у складі одинадцяти представників виборола призові місця у всіх видах програми і за сумою набраних балів посіла друге загальнокомандне місце, поступившись лише господарям басейну. Третє місце в команди НУХТ.

Серед переможців і призерів збірної НУБіП України:
Сергій Кваша, проректор з навчальної і виховної роботи – 1 місце 50 м вільним стилем (34,47), 1 місце 50 м брасом в категорії 60-64 років, 2 місце в естафеті 4х25 м;
Микола Талавиря, професор кафедри економічної теорії, 3 місце 50 м на спині (51,57 с), в категорії 55-59 років;
Соваков Олександр, доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій – 2 місце в естафеті 4х25 м;
Павло Кроп, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності – 2 місце 50 м вільним стилем (37,23), 2 місце 50 м брасом в категорії 55-59 років, 2 місце в естафеті 4х25 м;
Володимир Шапошник, старший викладач кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції – 1 місце 50 м на спині;
Михайло Садко, доцент кафедри інформаційних систем, 1 місце 50 м брасом (1,07.00 хв), в категорії 65 і старше;
Ігор Паламарчук, професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК – 1 місце 50 м брасом;
В’ячеслав Крупка, завідувач оздоровчим центром – 3 місце 50 м брасом (1,34,95 хв) в категорії 65 років і старші;
Ксенія Мазур, асистент кафедри фізичного виховання – 1 місце 50 м вільним стилем (34,73 с), 1 місце 50 м брасом в категорії 34-45 років, 2 місце естафета 4х25 м;
Анна Хижняк, начальник відділу виховної роботи та студентських справ – 2 місце 50 м вільним стилем (41,63 с), 2 місце 50 м брасом;
Віктор Ребенко, доцент кафедри механізації тваринництва – 2 місце естафета 4х25 м.

НУБіП України в черговий раз підтвердив звання одного з най спортивніших вишів нашого міста не тільки серед студентів, а й серед професорсько-викладацького складу. Та головним здобутком нашої команди є безцінний приклад ведення здорового способу життя, не залежно від віку, для молодого покоління!

Вітаємо нашу команду з завойованими нагородами та бажаємо ще більше яскравих здобутків у спорті і житті!