Мініфутбол. Другокурсники визначили переможця!!!

28 жовтня 2019 року

1

23 жовтня 2019 року в коледжі розпочались змагання з міні-футболу серед студентів І-ІV курсів в залік Спартакіади коледжу.

Після визначення переможців та призерів серед команд груп І курсу з 24 до 28 жовтня відбулись змагання з мініфутболу серед команд груп ІІ курсу.

Після першого дня змагань три групи (Е-21М, Сп-21М та А-21М) входили до числа фаворитів турніру, маючи в своєму активі 7, 6 та 4 очки відповідно (але з різною кількістю матчів).

23

З трійки лідерів після першого ігрового дня до останнього туру претендувала на перемогу команда групи Е-21М (нагадаємо, що серед студентів І курсу перемогли якраз «електрики» - Е-11М). Та усі їхні сподівання зруйнували хлопці з групи Сп-21М, перемігши 9:8. Прикра поразка – і в підсумку ІІ місце. А переможцем турніру серед команд ІІ-го курсу стала команда групи М-21М, пройшовши змагальну дистанцію без поразок.

Другим учасником суперфіналу стала команда групи Е-21М.