Науковий гурток "Кібербезпека"

Адреса: Київ - 03041, Героїв Оборони 16а, навч.корп.15, кімн.206

Тел.: (044) 5278199

Електронна пошта: [email protected]

WWW: https://nubip.edu.ua/node/55475

професор, завідувач кафедри:
Валерій Анатолійович Лахно

професор, доктор технічнх наук

 

   Науковий гурток створений навесні 2019 року. Мета — вивчення та дослідження сучасних технологій кіберзахисту, цифрових захисту інформації, інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень у галузі кібербезпеки, криптографічних систем та ін.

    Керівник гуртка — професор Валерій Лахно. Його наукові інтереси: кібербезпека, інформаційні технології, захист критичної інформаційної інфраструктури держави, управління інцидентами інформаційної безпеки. Має понад 70 наукових праць у видання Scopus, Web Of Science.

В планах кафедри на 2020-2022 н.р облаштувати лабораторію захисту інформації та придбати спеціальне обладнання для поглибленого вивчення дисциплін за роботи у гуртку зі студентами.

 

Основними стратегічними напрямками розвитку студентського наукового гуртка є:

  - розширення участі учасників студентського наукового гуртка у вітчизняних і міжнародних конференціях, конкурсах, профільних олімпіадах;

  - підвищити практичну складову у підготовці фахівців напрямку захисту інформації та кібербезпеки, шляхом відвідування семінарів, workshop, круглих столів та провідних компаній, які працюють на ринку захисту інформації та кібербезпеки;

  - розширення та зміцнення зв’язків з учасниками наукових студентських гуртків інших ЗВО в тому числі закордонних;

  - запровадження різноманітних форм наукової діяльності у роботі студентського гуртка, зокрема участь у виїзних науково-практичних семінарах, зустріч з науковцями, практиками тощо;

  - створення умов для підвищення фахових компетентностей студентів, які вміють розв'язувати проблеми, володіють комунікативними навичками та мають навички розв’язання завдань у галузі кібернетичної безпеки.

 

   В найближчих планах наукового гуртка – взяти участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації», яку проводить ПВНЗ «Європейський університет».

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook