Навчально-науковий центр практичного навчання студентів НУБіП України

Адреса: 08540, Київська обл., Фастівський р-н, с. Велика Снітинка, вул. Леніна,62, Навчально-культурний центр ННУБіП України в с. В. Снітинка.

Тел.: (04565) 44-6-85 (прийомна ВП НУБіП України «Великосгнітинське НДГ ім. О.В. Музиченка»)

Електронна пошта: [email protected]

Директор:
Ботвиновська Олена Леонідівна

к.е.н.

 
Навчально-науковий центр практичного навчання студентів НУБіП України (далі - ННЦ) є структурним підрозділом навчальної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
ННЦ створений за наказом ректора № 1270  від 29.12.2010 р.
 
 
ННЦ ПН організовує свою діяльність щодо проведення практичного навчання студентів та слухачів університету у тісній співпраці з директорами та головними спеціалістами навчально-дослідних господарств і дослідних станцій НУБіП України.
 
ННЦ безпосередньо підпорядковується проректору з навчальної і культурно-виховної роботи.
 
 
До ННЦ ПН входять сектори практичного навчання студентів і слухачів (далі – сектори), які територіально розташовані у ВП НУБіП України «Великосгнітинське НДГ ім. О.В. Музиченка», а саме:
- рослинництва та ґрунтознавства – стаціонарний дослід кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули;
- технології виробництва та переробки продукції тваринництва – молочно-товарна ферма НДГ;
- ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва – комплекс головного ветеринарного лікаря та забійний цех;
- механізації сільського господарства – територія агротехсервісу НДГ;
- електрифікації та автоматизації – електороцех НДГ;
- бізнесу - приміщення дирекції НДГ;
- якості біоресурсів та безпеки життя – комплекс головного ветеринарного лікаря.
 
 
Основними завданнями ННЦ є:
  • організація і проведення практичного навчання студентів (слухачів) НУБіП України згідно з вимогами відповідних освітньо-професійних програм підготовки і перепідготовки фахівців;
  • узгодження з деканатами та навчальною частиною університету графіків практичного навчання: лабораторних і практичних занять та практик студентів (слухачів) університету.
  • контроль за якістю проведення практичного навчання студентів (слухачів), а саме: виконання програм практик у повному обсязі, використання на робочих місцях спеціального одягу, контроль за своєчасним проведенням інструктажу з техніки безпеки на робочих місцях тощо, взаємодія із керівниками практичного навчання та затвердження звітів про результати практичного навчання;
  • участь в атестації новостворених навчально-науково-виробничих, навчально-виробничих та навчальних лабораторій у ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім. О.В. Музиченка» (далі-НДГ), участь в організації культурно-виховних заходів у період проведення практичного навчання.
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook