Методисти Київських коледжів за НУБіП!
Днями на базі кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження відбулося засідання Київської міської методичної ради педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з електротехнічних дисциплін, яку очолює викладач вищої категорії Київського коледжу зв’язку Світлана Литвин.
Ця подія відбулася вперше на наших теренах у зв’язку з тим, що все більше випускників навчальних закладів міста поповнюють ряди студентства не лише за спеціальностями – автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології і електроенергетика, електротехніката електромеханіка, але й багато інших нашого вишу. Після відповідного моніторингу на кафедрах інституту, лідерами серед навчальних закладів є: Київський коледж міського господарства,Київський індустріальний коледж, Київський енергетичний коледж, Київський транспортно-економічний коледж і Київський професійно-педагогічний коледж ім. А. Макаренка.
Прелюдією цієї зустрічі, було запрошення на міську Олімпіаду серед студентів коледжів з електротехніки доцента кафедри Володимира Решетюка. І надійшла пропозиція щодо проведення чергового засідання Ради в одному з найкращих університетів нашої Держави!
Про підготовку фахівців в інституті розповів його директор Володимир Козирський. Він в деталях зупинився на перевагах навчання в НУБіП, охарактеризував матеріально-технічну базу кафедр. Особливо присутніх зацікавила «родзинка» інституту – навчання за системою подвійних дипломів DoubleDegree.
Професор Віталій Лисенко зупинився на наукових проектах кафедри, кращих студентах, які є випускниками коледжів. З особливим інтересом педагоги ознайомилися з навчальними лабораторіями кафедри і дали їм схвальну оцінку.
Окремим питанням в порядку денному було застосування сучасних методів мотивації при вивченні предмету «Електротехніка і електроніка». Володимир Решетюк, який читає лекції з цього предмету майбутнім фахівцям з комп’ютерних наук, поділився з педагогами своїм досвідом і презентував фотозвіт із презентацією квесту «Електричні кола постійного і змінного струму», проведеного в університеті. І присутні настільки перейнялися ідеєю, що було відразу ж створено оргкомітет для проведення такого ж квесту серед коледжів міста. Причому була внесена пропозиція, що відбіркові змагання провести у коледжах. І звернутися до Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації з проханням, щодо підтримки в організаційному забезпеченні, а до ректора Станіслава Ніколаєнка – щодо надання дозволу на проведення фінальної частини цього свята в нашому університеті!
«…Якою ж іще може бути кращою рекламна акція в профорієнтаційній роботі, коли від справи виграють усі: студенти отримують мотивацію для навчання, науково-педагогічні працівники – задоволення від роботи і своїх випускників, а Держава – висококваліфікованих працівників для ринку праці …», резюмував один із учасників цієї наради!
Олексій Опришко,
доцент кафедри АРС