Жильцов Андрій Володимирович

доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри
Жильцов Андрій Володимирович

Тел.:

Електронна пошта: [email protected]

Народився 26 лютого 1975 року в м. Джанкой АР Крим.
У 1997 році закінчив фізичний факультет Сімферопольського державного університету ім. М.В. Фрунзе (тепер Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського) за спеціальністю «Фізика» та отримав кваліфікацію спеціаліста «Фізик. Викладач».
Із 1998 по 2000 роки без відриву від виробництва навчався в аспірантурі Сімферопольського державного університету ім. М.В. Фрунзе за спеціальністю «Теоретична електротехніка». Із 2000 по 2005 роки – провідний спеціаліст кафедри прикладної електродинаміки Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського. У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Підвищення ефективності розрахунку магнітних полів у кусково-однорідних лінійних і нелінійних середовищах методом інтегральних рівнянь» за спеціальністю 05.09.05 – теоретична електротехніка. Із 2005 по 2008 роки – докторант Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України. Із 2008 по 2009 роки – доцент кафедри електропостачання ім. професора В.М. Синькова Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики Національного університету біоресурсів і природокористування України. У 2009 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи. Тема докторської дисертації «Математичне моделювання нестаціонарних процесів електромагнітного впливу на рідкий метал». Із 2009 по 2011 роки був в.о. завідувача кафедри електропостачання ім. професора В.М. Синькова Навчально-наукового інституту енергетики і автоматики (сьогодні – ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження) Національного університету біоресурсів і природокористування України. З лютого 2011 є завідувачем кафедри електричних машин і експлуатації електрообладнання, а з вересня 2018 року - завідувачем кафедри електротехніки електромеханіки та електротехнологій.
Викладає дисципліни:
«Теоретичні основи електротехніки».
Напрям наукової діяльності: аналіз і синтез електромагнітних полів, розрахунок і оптимізація електротехнічних обладнань і конструкцій, синтез електричних і магнітних систем, аналітичні та чисельні методи розрахунку електромагнітних, теплових і ін. фізичних полів і процесів, експериментальні методи досліджень електромагнітних полів і процесів.
Тематика магістерських робіт: «Аналіз і синтез електромагнітних полів», «Розрахунок і оптимізація електротехнічних обладнань і конструкцій», «Синтез електричних і магнітних систем», «Комп'ютерне моделювання фізичних полів і процесів».

Бібліометрика:

Researcher ID: R-6990-2017

ORCID: 0000-0002-1688-7879

Scopus Author: 55328058200

Google Scholar: LINK

 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook