Студентки гуманітарно-педагогічного факультету зайняли призові місця в змаганнях з гирьового спорту

20 березня 2019 року

13 березня 2019 року в спортивному комплексі НУБіП України відбулися змагання 62-спортакіади студентів з гирьового спорту. Ці змагання є одними з найскладніших протистоянь спартакіади, адже вимагають від учасників спеціальних техніко-тактичних навиків.

Команда гуманітарно-педагогічного факультету у складі Олега Снігура (Жур-18001), Маргарити Гулян (ПО-18001Б ск) та Адріани Литюк (ПО-18001Б), не зважаючи на відсутність спеціальної спортивної підготовки, проявили справжні бійцівські якості та гідно представили наш факультет, змагаючись зі справжніми професіоналами. В загальнокомандному заліку наші студенти посіли 7 місце (з 15 факультетів та ННІ) з сумою балів 59,7, залишивши позаду набагато сильніших суперників. В особистій першості Адріана Литюк зайняла 3 місце з сумою балів – 10,6; Маргарита Гулян 2 місце з сумою балів – 8,7 і Олег Снігур 6 місце з сумою балів – 34, в своїх вагових категоріях.

Вітаємо наших завзятих студентів і запрошуємо всіх поціновувачів спорту і здорового способу життя долучитися до спортивної родини гуманітарно-педагогічного факультету! Координатор спортивного відділу – Маргарита Гулян 063-890-46-45!