НУБіП України отримав нагороду Гран-прі "Лідер вищої освіти України"

14 березня 2019 року

Протягом 14-16 березня у Київському палаці дітей та юнацтва проходить Десята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019". Виставка відбувається за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. 

На урочистому відкритті виставки за участі Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександра Співаковського, президента НАПН України Василя Креміня, Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Віталія Курило, Голови підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Тараса Креміня, Виконуючого обовязки директора Інституту модернізації змісту освіти Юрія Завалевського відбулось нагородження переможців виставки. За показниками освітньої, наукової, організаційно-виховної та навчально-методичної діяльності НУБіП України визнано Лідером вищої освіти України, що підтверджено дипломом Гран-прі.

Участь у виставці беруть 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови.

Під час роботи виставки до стенду НУБіП підходять багато випускників шкіл з батьками, а також університетом цікавляться представники шкіл з регіонів України, які беруть матеріали про універсиет для поширення в своїх школах.

 

Начальник відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи
Дмитро Мотринчук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook