В НУБіП України підвищують кваліфікацію хіміки-токсикологи та керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби України

12 березня 2019 року

З 12 лютого 2018 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за напрямками «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби» і «Лікарі ветеринарної медицини-токсикологи».


Перше заняття провела директор ННІ післядипломної освіти Марія Кулаєць на тему «Освіта дорослих: реалізація освітніх програм та послуг в системі післядипломної освіти». Після дискусії Марія Михайлівна провела профорієнтаційну роботу, зокрема розповіла про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та представив магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Було наголошено, що НУБіП України залишився єдиним університетом, що проводить післядипломну підготовку лікарів ветеринарної медицини за державним замовленням.

 

Наступне заняття на тему «Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки» провів декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський. Слухачів було ознайомлено з новим освітнім курсом розвитку університету та перевагами навчання в НУБіП України. Наголошено, що факультет ветеринарної медицини веде підготовку за двома спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

 


Відповідальний за післядипломну освіту на факультеті ветеринарної медицини Григорій Бойко акцентував на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини як державних, так і приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

 


Григорій Бойко


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій