До дня вшанування загиблих на Майдані!

20 лютого 2019 року

     Рівно п’ять років тому сталися незабутні події, які назавжди залишилися в пам’яті українців. Мирний протест громадян перетворився на криваву розправу. Зранку 18 лютого 2014 року протестувальники організували ходу до Верховної Ради України, яка отримала назву «Мирний наступ». Громадяни вимагали від влади рішень для виходу з кризи та врегулювання ситуації в країні, насамперед обмеження повноважень президента України шляхом внесення змін до Конституції України.

     Працівники міліції спільно з «тітушками», грубо порушуючи чинне законодавство, з використанням вогнепальної зброї вчинили жорстокий силовий розгін ходи. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько сотні осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.

     20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Студенти 3 курсу економічного факультету разом з куратором Мамчур Р.М. відвідали Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні та вшанували пам’ять Героїв, приєднавшись до всеукраїнської акції «Хвилина мовчання – нескінченність пам’яті».

 

     Також сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. А ще, давайте вшануємо тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня. А нам, слід пам’ятати!

 

Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса – Майдан героїв з почестю ховає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю в його садах довічно проживати.

Вони завжди залишаться в строю, про них народ пісні буде співати.


Небесна сотня білих журавлів, душа яких летить під небесами.

 Ніхто із вас вмирати не хотів, хай вічна пам’ять лишиться за вами.

Сьогодні туга душу розпина. Багато з вас в коханні не признались.

Надворі скоро втішиться весна. Чому ж її ви, хлопці, не діждались?


Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає.

 Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає.

 

 

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

 

Доцент кафедри банківської справи

та страхування Мамчур Р.М.

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій