На загальних зборах трудового колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» затверджено звіт директора за 2018 рік

21 грудня 2018 року

20 грудня 2018 року відбулись загальні збори трудового колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Основним питанням у порядку денному був звіт директора коледжу Альохіна В.І. про результати діяльності колективу у 2018 році. Володимир Ілліч провів глибокий та всебічний аналіз навчального процесу та практичної підготовки студентів, стану матеріальної бази, інфраструктури коледжу, роботи всіх відділень, циклових комісій, студентської організації, фінансово-господарської та міжнародної діяльності. Особливу увагу він звернув та ті непрості завдання, які необхідно буде вирішувати колективу коледжу у 2019 році.


В обговорені звіту директора прийняли участь викладачі та студенти коледжу, голова профспілкового комітету працівників коледжу, голова Немішаївської сільської ради, викладачі факультету ветеринарної медицини НУБіП України: завідувач кафедри терапії і клінічної діагностики доцент Костенко В.М. та доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Лакатош В.М.


Слід відмітити, що всі учасники зібрання, а це близько 300 осіб, при реєстрації отримали друкований варіант звіту (68 с.) про діяльність колективу коледжу.
Трудовий колектив коледжу одноголосно схвалив звіт директора і підтримав стратегію розвитку навчального закладу на 2019 рік.

В. Лакатош

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій