Студент відділення програмування ВСП "Рівненський коледж НУБіП України" срібний і бронзовий призер чемпіонату світу!

11 грудня 2018 року

Вихідними у Харкові відбувся Чемпіонат Світу з козацького двобою. Всього на турнір з'їхалося майже 1000 спортсменів із 12 країн світу (Україна, Азербаджан, Іспанія, Білорусь, Киргізія, Таджикістан, Грузія, Туркменістан, Йорданія, Марокко, Узбекистан, Туреччина).

Рівненщину на змаганнях представляли спортсмени СК "Скіф" (Рівне) та СК "Патріот" (Березне). За підсумком змагань наші бійці показали дуже достойні результати. Cтудент 21-ІП групи відділення програмування Рівненського коледжу НУБіП України Костянтин Степанюк виграв срібло у розділі "греплінг" та бронзу у "борня 3".