Краса живої орної землі

7 червня 2018 року
Галерея «Зелена канапа»

          7 червня ми відвідали виставку львівської мисткині Олеся Казнох. Цей захід нам запропонувала наша куратор, Людмила Гунько. Виставка нас вразила. Художниця змальовує пензлем красу України, а доповнює пейзажі традиційною вишивкою. Вона малює орнаменти.

У хаотичній дійсності навколишнього світу людина намагається створити свій порядок. Укласти час в режим і графік, розсортувати знання, дати назву і визначення всьому і знайти закономірності. 
Так само, згідно з офіційною доктриною істориків мистецтва, давня людина змальовуючи природні мотиви, поступово почала укладати їх в фризи та рапорти, виводити рослинні меандри, шукати ритми і симетрію. Так і молода художниця намагається передати на полотні з використанням старих вишивок та мережок природні мотиви.
 В поле її уваги потрапили орні землі на узбіччях доріг. Їхні геометрично укладені рілля і городи, вся ця краса живої і зораної землі, упорядкованої людиною, ще більше нагадує мені полоси і ритми орнаментів народного вишиття.
Так утворилася нова серія творів об’єднана назвою «Орна земля». Виставка складається з більш ніж 20 живописних творів олійними фарбами на полотні з використанням старих вишивок та мережок.
Олена Мельничук,
студентка 4 курсу 3 групи
факультету землевпорядкування
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook