6 медалей привезли з Польщі з чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування спортсмени НУБіП України

15 жовтня 2018, 23:53
Республіка Польща, м.Замощ

6 медалей привезли з Польщі з чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування спортсмени НУБіП України, змагання проходили 13-14 жовтня 2018 року у лісових масивах навколо міста Замощ.

До програми чемпіонату, який проводила Європейська федерація радіоспорту, входили забіги на дистанції спринту з радіоорієнтування на діапазоні 144 МГц, класична дистанція на діапазоні 144 МГц і дистанція з радіоорієнтування на ддіапазоні 3,5 МГц.

2 золоті медалі на перших двох дистанціях і срібну медаль на дистанції радіоорієнтування в елітній категорії серед жінок завоювала Олександра Пархоменко, аспірантка кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті гуманітарно-педагогічного факультету.

2 золоті медалі на дистанціях спринту і радіоорієнтування і бронзову медаль на класичній дистанції на діапазоні 144 МГц серед ветеранів в категорії Ч50 завоював В’ячеслав Пархоменко,  старший викладач кафедри фізичного виховання, діючий спортсмен і тренер Олександри.

Цими стартами спортсмени завершили виступи у міжнародних змаганнях у 2018 році.

Бажаємо спортсменам успішних виступів на чемпіонатах України і міжнародних змаганнях у 2019 році!