ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ «КРАЩИЙ БІБЛІОТЕКАР 2018»

29 вересня 2018 року

25-26 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, за ініціативи НМЦ «Агроосвіта» на базі Наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету відбувся семінар «Формування комунікативної культури працівників бібліотек як важливий чинник у подоланні конфліктів з користувачами», у роботі якого взяла участь бібліотекар коледжу Ірина Скальницька.

 

У рамках семінару відбувся другий етап конкурсу професійної майстерності «Кращий бібліотекар 2018 року» серед бібліотек аграрних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Із 45 учасників першого етапу на фінальний було відібрано 5 конкурсантів з Рівного, Львова, Сум, Борщівська та Ніжина. Приємно, що за його результатами бібліотекар Ніжинського агротехнічного коледжу Ірина Скальницька нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Наполеглива багаторічна праця Ірини отримала належну оцінку від колег та однодумців, а професіоналізм, креативність та творчий підхід до своєї справи допомогли стати однією з кращих серед бібліотекарів аграрних коледжів України.

Колектив коледжу вітає всіх бібліотекарів з їх професійним святом, бажає творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі!

Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

 

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій