Ніжинський агротехнічний коледж відвідала делегація Чернігівської обласної Профспілки працівників освіти і науки України

10 вересня 2018 року

 7 ВЕРЕСНЯ НІЖИНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

7 вересня Ніжинський агротехнічний коледж відвідала делегація Чернігівської обласної Профспілки працівників освіти і науки України у складі заступника голови обласної профспілки Дудки Ніни Валентинівни, головного бухгалтера профспілки Кисельової Наталії Василівни та провідного юрисконсульта Лугини Олексія Володимировича.

Гості ознайомилися із структурою та діяльністю коледжу. На зустрічі з директором навчального закладу Литовченко Оленою Володимирівною були розглянуті питання щодо подальшої діяльності закладу, фінансового забезпечення, зокрема виплати надбавки за престижність праці педагогічним працівникам.

Представники обласної профспілки перевірили ведення документації та роботу бухгалтерської служби ППО ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».

Підсумовуючи роботу делегації голова Дудка Н.В. була приємно вражена, що за короткий проміжок часу трудовий колектив коледжу досяг значних успіхів як у навчально-науковій діяльності, так і зміцненні матеріально-технічної бази.

Також було наголошено, що профспілкова організація навчального закладу дієва, активно включається у вирішення нагальних питань життєдіяльності трудового колективу.

Дейкун П.В.,
голова профкому коледжу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015