Візит до НУБіПу професора Ґреґорі Ґарднера

2 листопада 2011, 14:00
НУБіП корпус №11

   2 листопада 2011 р. гостем кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Маритненка ННІ енергетики і автоматики був професор Університету штату Нью-Йорк в Потсдамі (SUNY Potsdam) професор Ґреґорі Ґарднер (Gregory Gardner), який знаходився в Україні з офіційним візитом. Коло його інтересів - кластерний аналіз та його застосування у створенні бізнес-інкубаторів (на кшталт наших науково-технологічних парків).
   Корені університету беруть свій початок від академії Святої Лоуренс (St. Lawrence Academy). Він був заснований у 1816 сухопутним агентом Бенджаміном Реймондом (Benjamin Raymond). Перша група налічувала 42 студенти і всі вони містилися в одній будівлі з вестибюлем і дзвінком.
Сьогодні, університет є одним із 64 університетів штату Нью-Йорк. Місією університету є підготовка студентів як глобальних громадян, які збагачують життя творчим потенціалом і відкриттями.

   За круглим столом зустрілися викладачі, аспіранти, магістри, бакалаври кафедри. Спочатку в.о.завідувача кафедри В.Решетюк розповів гостю про традиції кафедри, історію її заснування, про підготовку фахівців на кафедрі, магістерські програми, що діють на кафедрі і презентував гостю буклет про університет та каталоги магістерських програм. Асистент В. Щербатюк акцентував увагу на напрямах наукових досліджень кафедри. Аспіранти Д. Комарчук і А. Дудник розповіли про власні наукові дослідження. Магістри-дослідники Т. Лендєл та Д. Чирченко зупинилися на результатах своїх магістерських дисертацій. Професор Ґреґорі Ґарднер ознайомився із навчальними і науковими лабораторіями кафедри, високо оцінивши їх матеріально-технічне забезпечення. Особливо йому сподобалася проблемна науково-дослідна лабораторія «Інтелектуальні управляючі системи в АПК», де студенти-бакалаври Микола Щур, Віталій Коломієць, Андрій Одинець, Сергій Ткач, Володимир Багрій демонстрували автоматизовану систему управління біотехнічним об’єктом через мережу Інтернет.


   Результатом зустрічі стало об’єднання спільних зусиль для пошуку партнерів у співпраці із підготовки фахівців і проведенні наукових досліджень.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook