Кучерук Марія представила результати власних досліджень щодо ведення органічного птахівництва на круглому столі "Екологічні проблеми птахівництва України: стан та шляхи вирішення"

27 квітня 2018, 9:00
В інституті агроекології  і природокористування НААН відбувся круглий стіл "Екологічні проблеми птахівництва України: стан та шляхи вирішення", у якому прийняли участь представники виробництва як великих промислових птахівничих комплексів, так і приватних фермерських господарств.
 
В ході плідної дискусії були обговорені важливі питання забруднення навколишнього середовища побічними продуктами птахівництва. Наведені результати моніторингу та наукових досліджень щодо знешкоддення, переробки та утилізації відходів.
Намічені шляхи вирішення нагальних проблем у відповідності до Європейських стандартів та деректив для покращення стану екології в Україні.
Від науки результати власних досліджень та переваги ведення органічного птахівництва висвітлила докторант кафедри гігієни тварин та санітарії ім. професора А.К. Скороходька Кучерук Марія Дмитрівна. 

Подяка організаторам, зокрема, Вітаю Петровичу Бородаю, доктору сільськогосподарських наук  за дружню атмосферу круглого столу в когорті однодумців для пошуку відповідей на гострі питання екології задля збереження довкілля нашим нащадкам.

М.О. Захаренко,
завідувач кафедри гігієни тварин та санітарії ім. професора А.К. Скороходька

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій