Відбулося розширене засідання студентського наукового гуртка «Ветеринарна фармакологія та фармація», присвячене 120-річчю НУБіП України

24 квітня 2018, 14:50
На засіданні були присутні завідувач кафедри фармакології та токсикології, професор Володимир Богданович Духницький, НПП кафедри, доценти Вадим Дмитрович Іщенко та Григорій Васильович Бойко, а також заступник директора НДІ здоров’я тварин, доцент Ярослав Констянтинович Сердюков.
Після вручення сертифікатів учасникам Міжнародної науково-практичної конференції "Контроль безпечності харчових продуктів. Україна-ЄС: невирішені питання" (18-19.04., м. Київ) Анастасії Лесів та Владиславі Сторожук було заслухано доповіді на наступні теми: 
1. Фармацевтичний ринок седативних препаратів для коней в Україні (доп. Єлизавета Волошина, студентка 3-го курсу).

2. Сучасні тенденції дiяльності українських фарцевтичних виробників ветеринарних товарів (доп. Володимир Цимбалістий, студент 3-го курсу).

3. Антисептик-стимулятор Дорогова на фармацевтичному ринку ветеринарних препаратів в Україні (доп. Інга Злобіна, студентка 3-го курсу).

4. Recent advances in veterinary pharmacology (rep. Anna Volosovetz, student 3rd course).

5. Препарати бурштинової кислоти на фармацевтичному ринку в Украіні (доп. Владислава Сторожук, студентка 3-го курсу).
В обговоренні доповідей взяли участь члени гуртка, студенти ОС "Бакалав" та "Магістр" та запрошені гості. Завідувач кафедри, професор Володимир Богданович підкреслив значимість таких наукових форумів, на яких гуртківці розвивають свій науковий потенціал, та вже запросив на навчання до магістратури за спеціальністю "Ветеринарна фармація".
Було презентовано стендові доповіді студентів. Наприкінці всі побажали успішних виступів членів гуртка на конференції "Дні студентської науки" (м. Львів, 25-26 травня).
Науковий керівник, к. вет. н.,  доцент І.М. Деркач

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015