Співробітники та магістри кафедри терапії і клінічної діагностики відвідали майстер-клас «Оптимізація молочного бізнесу»

22 лютого 2018 року

21 лютого 2018 року в м. Києві відбувся майстер-клас «Оптимізація молочного бізнесу» (на досвіді ферми «Промінь», Миколаївська обл.) у рамках міжнародної виставки «Агро енімал шоу», організований журналом «Тваринництво сьогодні». Активну участь у цьому заході прийняли співробітники кафедри терапії і клінічної діагностики Національного університету біоресурсів і природокористування України доценти Сергій Іванович Голопура та Наталія Іванівна Бойко разом із студентами 2-го курсу ОР «Магістр» програми «Превентивні ветеринарні технології». У майстер-класі прийняли також участь фахівці з багатьох молочних господарств України, виробники та постачальники кормів, представники вищих навчальних закладів та наукових установ.

Метою заходу був обмін досвідом у сфері ведення молочного бізнесу в Україні та нагальних проблем, пов’язаних із годівлею, станом здоров’я корів та пошуків оптимальних методів його контролю, щоб зробити молочний бізнес ефективнішим. Під час заходу своїм досвідом поділились директор та керівник ферми СТОВ «Промінь» С. Ясевин та В. Небарачок, а також представники всесвітньо відомих компаній, таких як BASF SE Лампертхайм (Німеччина) – Роберт Рюле, Валакта (Канада) – Жан Бріссон та Afimilk (Ізраїль-Україна) – Володимир Пономаренко, які обговорили такі аспекти ведення молочного бізнесу, як менеджмент та управління персоналом, годівля, ветеринарне забезпечення, утримання тварин на молочній фермі.

У ході майстер-класу студенти магістратури отримали багато прикладних знань та сучасних підходів до ведення молочного тваринництва. Ознайомилися з матеріалами та перейняли досвід провідного молочного господарства України.

Сергій Голопура,
доцент кафедри терапії і клінічної діагностики


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015