Віктор Литвиненко доповів на Всеукраїнському семінарі по бджільництву

22 лютого 2018, 19:52

На факультеті ветеринарної медицини НУБіП України відбувся Всеукраїнський семінар на тему: "Хвороби бджіл, засоби профілактики, діагностики та лікування. Якість меду, залишкова кількість ветеринарних препаратів та забруднювачів у меді" за головуванням начальника управління здоров’я та благополуччя тварин Держпродспоживслужби Сонько Миколи Петровича.

В роботі семінару приймали участь начальники управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в областях, завідувачі хіміко-токсикологічних відділів регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини та філіалів Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, науковці, пасічники, співробітники та студенти факультету. З вітальним словом виступив декан факультету ветеринарної медицини академік Микола Іванович Цвіліховський.

Доцент кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи Литвиненко Віктор Миколайович зробив доповідь на тему: "Профілактичні заходи з захворювання бджіл". Цю доповідь на інші можна проглянути на сайті www.apis.vet.ua

Максим Жуковський


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015