КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ТРОПІЧНОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ ПРОДОВЖУЄ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ

5 грудня 2017 року

Згідно розпорядження ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України С. М. Ніколаєнка та декана факультету ветеринарної медицини М. І. Цвіліховського «Про проведення профорієнтаційної роботи у 2017–2018 навчальному році», 23 листопада 2017 року доцент кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Пашкевич Ірина Юріївна разом з аспірантами кафедри провели профорієнтаційну роботу серед учнів 7-8 класів гімназії № 179 м. Києва.

Школярів ознайомили з екзотичними тваринами, яких зараз досить часто утримують у домашніх умовах.

Пашкевич І. Ю. наголосила, що при виборі професії ветеринарного лікаря, в першу чергу, необхідно керуватися любов’ю до тварин. Цю любов тварини відчувають і можуть терпляче переносити навіть болісні маніпуляції для збереження їх життя. Нею також було відмічено, що дипломовані ветеринарні лікарі мають широкий вибір і можливості працювати у спеціалізованих ветеринарних клініках і аптеках, науково-дослідних лабораторіях та інститутах, на підприємствах по переробці і реалізації продукції тваринного походження, зоомагазинах, зоопарках, цирках, на приватних фермах, клубах службового собаківництва та приватних компаніях, де розводять і утримують тварин. Також ці фахівці працюють у наглядових органах, що здійснюють контроль реалізації продуктів тваринництва на ринках і супермаркетах.


У ході спілкування було з’ясовано, що більшість учнів гімназії мають своїх домашніх улюбленців, а саме собак та котів. Вцілому професійно-орієнтаційна робота з учнями 7-8 класів гімназії № 179 м. Києва пройшла у дружній атмосфері. Учні проявляли зацікавленість щодо професії ветеринарного лікаря.
 

Сорока Наталія Михайлівна,
доктор ветеринарних наук, професор,
завідуюча кафедри паразитології та
тропічної ветеринарії НУБіП України

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій