«СТУДЕНТСЬКА НАУКА – 2017. СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ»

1 грудня 2017 року

Приємно відзначити, що ця конференція є більш масштабною за кількістю учасників: заявки на участь надійшли від 125 осіб – представників 10 навчальних закладів України з 5 її регіонів.

Роботу конференції було організовано за напрямами:

  • Інформаційні технології у виробництві та освіті.
  • Проблеми сучасної електроенергетики, електротехніки та електромеханіки – теорія і практика.
  • Економіка та управління в XXI столітті: виклики та перспективи розвитку.
  • Фізична культура молоді та дорослого населення в сучасному світі.
  • Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі.
  • Транспортні системи, логістика, організація і безпека руху.
  • Тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і апаратів.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Тетяна Шеїн, яка привітала учасників конференції з початком її роботи. Звернула увагу студентського товариства на те, що, якщо є бажання і розуміння того, що треба розвиватися, щоб бути успішними в майбутньому, то треба не гаяти часу вже сьогодні і навчатися! Студенти мають брати участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах, тренінгах, уже починаючи з 1 курсу. При підготовці до конференції ефективною є робота з літературними джерелами, стилістичне оформлення виступу, наукової статті до збірника, побудова діалогу з наукової проблеми, використання в доповіді презентаційних технологій (слайдів, діаграм, графіків), узагальнення отриманих результатів – запорука майстерності та професійного зростання в майбутньому.

Студенти різних навчальних закладів представили свої доповіді, у яких було розкрито їх бачення майбутнього розвитку освіти й науки в Україні, сучасний стан і проблеми економіки та кібербезпеки, ІТ-технології й питання, пов’язані з транспортними системами, логістикою, організацією й безпекою руху, а також підготовкою фахівців аграрного сектору.

Приємно відзначити, що в роботі конференції також узяли участь наші колеги – студенти й викладачі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського Національного аграрного університету.

Щиро дякуємо студентській раді коледжу за допомогу в організації та проведенні конференції, а також студентам і викладачам, які брали участь в її роботі.

Студентам бажаємо подальших наукових та творчих здобутків, натхнення й можливостей для проведення таких важливих і цікавих наукових конференцій!

Тетяна Шеїн,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)