Студенти університету беруть участь у найпрестижнішому конкурсі з інвестиційних досліджень у світі

20 листопада 2017 року

     Днями Асоціація інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine» відкрила двері щорічного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень у світі. Участь у ньому беруть понад 200 талановитих студентів з 27 університетів 12 областей України.
     CFA Institute Research Challenge – це міжнародний конкурс, що має на меті поглиблення знань студентів у контексті інвестиційних досліджень, написанні інвестиційних звітів по одній з провідних публічних компаній України та світу та презентації отриманих результатів.

     НУБіП цього року представляють магістри кафедри біржової діяльності і торгівлі, адже це чудова можливість для найталановитіших студентів проявити себе на Всеукраїнських змаганнях з інвестиційних досліджень і зарекомендувати себе перед представниками провідних українських інвестиційних компаній.

     Перевагами участі для студентів у щорічній освітній ініціативі CFA Institute Research Challenge є можливість спілкуватись із експертами фінансової індустрії, реальний досвід інвестиційного аналізу публічної компанії, здобуття знань з написання інвестиційного звіту, набуття майстерності презентації виконаної роботи перед членами кваліфікованого професійного журі.

     Команда, що переможе у Всеукраїнському фіналі буде змагатися у фіналірегіональному, що пройде у Дубліні (Ірландія).

Анна Слободяник,
старший викладач
кафедри біржової діяльності і торгівлі

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій