Кафедра інформаційних і дистанційних технологій

Навчальна робота

     Кафедра веде підготовку спеціалістів, які забезпечують розробку і впровадження інформаційних і дистанційних технологій в агропромисловій та природоохоронній галузях економіки.
    Саме тому інноваційна складова є основною для кафедри: навчальні курси побудовані на компетентнісних засадах за технологією змішаного навчання, де поєднуються очна та дистанційна форми, формальне та неформальне навчання, індивідуальна та колективна робота, а свою компетентність майбутні фахівці перевіряють шляхом складання професійних тестів та розв’язування компетентнісних завдань й реалізації навчальних проектів.


Приклад ресурсів інформаційно-освітнього середовища вишу

     Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних і дистанційних технологій проводять роботу, спрямовану на вдосконалення методики викладання дисциплін з використанням у навчальному процесі елементів електронного навчання. Зусиллями кафедри здійснюється методична підтримка розробки та використання електронних навчальних курсів на базі CLMS Moodle для студентів денної та заочної (дистанційної) форм навчання різних спеціальностей.

Персональне навчальне середовище студента: ресурси та інструменти

    Забезпечуючи реформування освітньої діяльності з метою поглиблення фундаментальної підготовки та індивідуалізації навчання, підвищення ролі самостійної роботи та виробничої практики, викладачі кафедри розробляють комплекс заходів, спрямованих на впровадження ступеневої системи підготовки фахівців (бакалаврів, магістрів) та активно впроваджують в навчальний процес сучасні інформаційні технології.

Перелік спеціальностей підготовки студентів викладачами кафедри

    Викладачами кафедри було випущено 8 підручників, 18 навчальних посібників, 8 монографій та 53 методичних рекомендацій.

Науково-методичні видання кафедри

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook